צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

אודותינו

 
אמורה הוא סלון הכלות הגדול ביותר בירושלים, שמרכז כמה שירותים חיוניים לחתונה תחת קורת גג מקצועית אחת. הסלון מציע שירותי עיצוב שמלות כלה, יום פינוק מיוחד לכלה ביום החתונה ושירותי צילום אירועים.

עיצוב שמלת כלה

 
אנו מציגים בפנייך שלל קולקציות שמלות כלה במגוון עשיר של סגנונות, החל מהסגנון הקלאסי, דרך הסגנון היוקרתי ועד לשמלות מודרניות במיוחד. חשוב לנו להתאים את השמלה לכל כלה, ולכן אנו מתחשבים במידותייך, בהעדפותייך ובסגנון האישי שלך. המבחר העשיר, שמשתלב עם הניסיון העשיר שלנו, מבטיחים לך שמלה מושקעת במיוחד, שתקצרי עליה מחמאות רבות גם הרבה אחרי היום הגדול. הקולקציות שלנו מתחדשות ומתעדכנות בהתאם לטרנדים החמים ביותר, וכך אנו מבטיחים שתהיי כלה אופנתית.

חבילת הפינוק המושלמת עבורך

 
אנו רואים במראה של הכלה מכלול, שמורכב משמלה מושלמת, איפור מקצועי ועיצוב שיער, שתואם את המראה הכללי. מסיבה זו, בסלון שלנו מועסקים טובי מעצבי השמלות, מעצבי השיער והמאפרות. אנו מטפלים בך במלוא תשומת הלב, נענים לכל בקשותייך ודואגים לכל פרט ופרט בשמלה ובמראה שלך. אנו דואגים להתאים לך את התכשיטים ואת כל האביזרים הנלווים שישלימו את המראה ויהפכו אותך להכי יפה שאפשר.

שירותי צילום

 
סלון אמורה מציע שירותי צילום, הניתנים על ידי צלמים עם למעלה מ- 20 שנות ותק בצילום חתונות ואירועים. אנו יודעים לתעד את האירוע שלכם בצורה נכונה, מכל הזוויות ובכל מקום. אנו מתעדים כל אירוע בצורה אותנטית ומקצועית, שתרגש ותפתיע אתכם בכל פעם שתסתכלו בתמונות.
הנכם מוזמנים לפגישת היכרות, שבה נתאים את חבילת השירותים האופטימלית בשבילכם: 053-4363247.
 
אמורה - סלון כלות